Bu eklenti Minecraft MCPE oyununuza şans blokları ekler. Daha önce gördüğünüz şans bloklarından çok daha gerçek bir sürümü olup oyunun Java sürümü ile neredeyse aynıdır. Android, iOS ve Windows 10 Edition sürümlerinde çalışır.

Şanslı blok olan diğer tüm eklentiler objeleri kullanır ve kötü bir etkinliği yoktur, ancak bu eklenti tamamen kullanılabilir ve işlenebilir bir bloktur.

Minecraft için Şanslı Blok tam rastlantısaldır. Son ejderha gibi bir patronu çağırmaktan veya olası bir yığın çağırmaktan veya size bir elmas yığını vermekten, olası 100 kötü veya iyi olay olabilir. Şanslı bir blok, sekiz altın külçe ile çevrili bir damlalık ile hazırlanabilen beyaz bir soru işaretine sahip sarı bir bloktur. Şanslı bir bloğu kırarsanız, karşılığında bir şeyler alma şansınız bu eklentinin asıl amacı, altının minecraftta hepimizin yararsız olduğunu bilmesidir, ancak bu özelliği kullanarak onları altın külçe haline getirebiliriz. şanslı bloklar ve ne olacağını görün.

Uyarı Ender ejderha bu eklenti ile tamamen rastlantısal olarak ortaya çıkabileceği için, bu sizin tabanınızı veya dünyanızı tahrip edebileceğinden herhangi bir dünya hasarından sorumlu değilim.

indirmek için